Božićna predstava u našem vrtiću.

Sluti na Božić… i u DV Lekenik

I ove godine u našem vrtiću u područnom objektu Dom održana je božićna predstava produkcije Z iz Splita za djecu svih dobnih skupina.

Djeca iz drugih objekata stigla su pješice u pratnji svojih odgojiteljica na istu.

Naziv predstave “Božićna medalja za dobrotu“ simboličan je baš kao i ovo blagdansko vrijeme koje nam slijedi, a u kojem želimo potaknuti dječicu na razvoj empatije, brige za druge, lijepo ponašanje i dobrotu.

Rođenje malog Isusa u štalici skroman je i velik događaj koji nas potiče na dobra djela.

Tako nam je produkcija Z predstavila svoj lutkarski mjuzikl za djecu gdje glavnu ulogu nose djevojčica Lucia i dječak Luka koji također nastoje malog nestašnog mišića Maxa promijeniti na bolje, a samim time i prenijeti poruku svim vrtićkim mališanima kako nikad nije kasno da se popraviš.

Budne oči malih vrtićanaca pomno i koncentrirano su pratile događaje u ovoj predstavi, a svojim ručicama u ritmu glazbe dali su podršku veseloj glumačkoj družini.

već tradicionalno svako je dijete darivano prigodnim slatkim paketom Djeda Božićnjaka što je dodatno izmamilo osmijeh na njihova lica.

Tekst pripremila: Nataša Kadić, odgojiteljica