Obavijest o početku nove pedagoške godine

Poštovani roditelji, skrbnici, SOS mame i tete,

1. rujna 2023. godine, u petak, započinje nova pedagoška godina. Odgojno-obrazovni rad će se provoditi u svim objektima: centralni objekt, Hermanna Gmeinera 1, područni objekt u prostoru Narodne knjižnice i čitaonice Lekenik, Hermanna Gmeinera 2, područni objekt u prostoru Osnovne škole Mladost, Zagrebačka 25b te područni objekt u prostoru Društvenog doma i turističko-informativnog centra Lekenik, Zagrebačka 66.

Želimo Vam svima dobrodošlicu i sretan početak nove pedagoške godine 2023./2024.

Prvi informativni roditeljski sastanci s matičnim odgajateljicama održat će se u prvoj polovici rujna 2023. godine

Roditelji novoupisane djece koji nisu preuzeli ili vratili potpisan Ugovor i prateću dokumentaciju, to mogu učiniti u centralnom objektu u vremenu od 8 do 15 sati uz raniju telefonski najavu.

Za detaljnije informacije i dalje pratite našu web stranicu i vrata objekata.

Popis djece po odgojno-obrazovnim skupinama i objektima - ped. god. 2023.-2024..pdf
Raspored - period prilagodbe - novoupisana djeca.pdf